WhatsApp Destek: 0536 925 53 47 Sabit Telefon: 0312 435 40 10

ozkizilay@hotmail.com

Hakkımızda

Ankara’nın merkezi Kızılay da 35 yılı aşan tecrübesi, deneyimli personelleri ile birlikte 1989 yılından bugüne, binlerce kursiyerine Sürücü Belgesi kazandırmış, sürücü kursu sektöründe bilinen ve tanınan isim olarak marka yapmış Ankara’nın En KÖKLÜ SÜRÜCÜ KURSU olarak kaliteli hizmeti, mezun kursiyerlerimize verdiğimiz gibi yeni kursiyerlerimize de aynı kalitede hizmet vermeye devam ediyoruz.

1989 yılından beri sektörün öncü ve marka isimlerinden biri olmayı başaran ve lider olma yolunda da emin adımlarla hızla ilerleyen Ankara’nın En KÖKLÜ Ehliyet ve SÜRÜCÜ OKULU OLAN Öz KIZILAY SÜRÜCÜ KURSU, tecrübesine ek olarak Gelişen ve Yenilenen teknoloji yakinen takip ederek ve alanında uzman eğitim personel kadrosuyla, kursiyerlerine paket programlar ve Güvenli ve ileri sürüş tekniği kurslarıyla yüksek standartta trafik ve sürüş eğitimi vermektedir.

Nicelik ve nitelik bakımından kaliteli ve yüksek model eğitim malzemeleri, simülatör ve 5 yılı geçmeyen eğitim araçları ile kursiyerlerine güvenli sürüş teknikleri kazandırmak, başkalarının haklarına ve önceliklerine, özellikle de çevreye saygılı, trafikte öz güven kazanmış sürücüler yetiştirmek bizim öncelikli misyonumuzdur.

Bizimle aynı duygu ve düşünceleri paylaşan tüm sürücü adaylarını Ankara’nın En KÖKLÜ SÜRÜCÜ KURSU’ nu ziyaret etmeye ve bizlerle tanışmaya davet ediyoruz.

MİSYONUMUZ

Eğitimde kaliteyi ön planda tutarak Kursiyerlerimizin, kurallara uyan ve çevreye saygılı sürücüler olmalarını sağlamak. Kursiyerlerimizin istek ve önerilerini dinleyerek bunlara cevap vermek. Kurum, personel ve iş disiplini bütünlüğü içerisinde hizmet vermek. Güvenilir ve tercih edilir bir kurum olmak.

VİZYONUMUZ

En iyi sürücü kursu her dönemde müşteri memnuniyetini  önemseyerek, eğitimde kaliteyle tek olma yolunda emin adımlarla ilerleme amacındadır. Kurumumuz eğitim sorumluluğunun bilincinde, kursiyer taleplerini ön planda tutan, Ankara’nın lider bir eğitim kurumudur. Bu çizginin korunması için sürekli geliştirme ile disiplinli ve sistemli çalışmalarımızı devam ettirerek sektörümüzde marka olmak hedefimizdir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Misyon ve vizyonumuzun takipçisi olmak
  • Dayanışma ve güven ortamını sağlayacak liderliği ve katılımı uygulamak.
  • Herkesin kaliteden sorumlu olduğu mutlu bir eğitim yaratmak.
  • Kalite hedefleri ve ölçüm standartlarına uymak.
  • Personellerimizin sesini dinlemek ve onların memnuniyetini sağlamak.
  • Yeniliklere açık ve alınacak kararlarda tutarlı olmak.
  • Kursiyer odaklılık ve sürekli iyileştirme prensibini benimsemek.